Rinkodaros paslaugos

Veiksmingas rinkodaros valdymas tai nėra tik gražus dizainas, puiki internetinė svetainė ar aukštos SEO pozicijos.

Rinkodaros valdymas

Kaip tinkamai pristatyti save, savo teikiamą paslaugą bei padidinti žinomumą? Šiuos ir panašius klausimus nuolat girdime bendraudami su įmonėmis, siekiančiomis efektyvių ir ilgalaikių rezultatų. Veiksmingas rinkodaros valdymas tai nėra tik gražus dizainas, puiki internetinė svetainė ar aukštos SEO pozicijos.

Sklandus ir sėkmingas projekto įgyvendinimas krenta ant projektų vadovo pečių.

Projektų valdymas

Sklandus ir sėkmingas projekto įgyvendinimas krenta ant projektų vadovo pečių. Projektų vadovas yra komandos vedlys, todėl užimant šias pareigas, solidaus žinių bagažo nepakanka.

Šias pareigas užimantis asmuo rengia įmonėms tinkamą komunikacijos strategiją, kuri sudomintų esamą auditoriją ir pritrauktų naujus klientus.

Socialinių tinklų administravimas

Socialiniai tinklai tapo viena pagrindinių reklamos platformų. Šias pareigas užimantis asmuo rengia įmonėms tinkamą komunikacijos strategiją, kuri sudomintų esamą auditoriją ir pritrauktų naujus klientus.

Informacinės technologijos yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl šiandieninė darbo rinka yra neįsivaizduojama be IT specialisto profesijos.

IT specialistas

Informacinės technologijos yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl šiandieninė darbo rinka yra neįsivaizduojama be IT specialisto profesijos. IT specialistas prižiūri serverių veikimą, puslapių saugumą bei prieinamumą ir yra atsakingas už operatyvų reagavimą į iškilusias IT problemas.

Vizualaus turinio kūrimas reikalauja ne tik kūrybiškumo, bet ir išankstinės analizės, verslo subtilybių išmanymo ir nuolatinio žinių gilinimo.

Dizainas ir maketavimas

Greitai ir kokybiškai nebūna – gana dažnai skambanti frazė profesinėje aplinkoje. Kyla klausimas ar tokius žodžius galima taikyti visais atvejais? Profesionaliam grafikos dizaineriui ši taisyklė negalioja: greitas tempas ir aukšta kokybė – neatsiejama darbo dalis.

Reklaminių tekstų rašytojo tikslas yra kurti paveikų turinį, kuris sukrutintų potencialių klientų emocijas ir paskatintų juos atlikti konkretų veiksmą.

Komunikacijos specialistas

Reklaminių tekstų rašymą galima sugretinti su... žvejyba. Norint iš žvejybos grįžti su laimikiu, visų pirma, reikia žinoti, kaip valdyti meškerę ir kokį masalą naudoti. Skirtingoms žuvims – skirtinga technika.

SEO specialistas geba optimizuoti verslo atstovų interneto svetainę paieškos sistemoms ir padeda interneto puslapį išlaikyti aukštose paieškos sistemų pozicijose.

SEO specialistas

Kiekvieną dieną, valandą, minutę ar sekundę interneto vartotojai ieško informacijos Google paieškos sistemoje. Google pateikia begalę variantų, bet pripažinkime paprastą tiesą: jeigu tinklapis nerandamas pirmąjame puslapyje, jis tarsi neegzistuoja.

PPC yra skaitmeninės rinkodaros paslaugų ir specializacijų dalis. PPC specialistas atsakingas už interneto reklamos kampanijų efektyvumo planavimą ir optimizavimą.

PPC Specialistas

PPC yra skaitmeninės rinkodaros paslaugų ir specializacijų dalis. PPC specialistas atsakingas už interneto reklamos kampanijų efektyvumo planavimą ir optimizavimą.